Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Vykáň : Poříčany A 3:3

18. 10. 2014

Ve Vykáni se opět ukázalo, že derby nemá favorita. Domácí fotbalisté museli stále dotahovat gólové manko. Nejprve odpověděli na první gól, pak prohrávali dokonce o dvě branky. Zápas ale nakonec skončil dělbou bodů.

Do vedení poslal hosty už po čtyřech minutách hry Slavík. Domácí odpověděli pěknou střelou Kavky. Poříčany šly do vedení ještě do přestávky, když se trefil Šusta. A aby toho nebylo málo, dvoubrankový náskok vytvořil hostům Sedláček. Domácí ale nesložili zbraně, přitlačili hosty před jejich šestnáctku a po gólech Jarolíma a Dlouhého během pěti minut vyrovnali.

Hodně naštvaný byl po utkání vykáňský trenér Fabio Leggeri. „Řekněme, že rozhodčí neměli svůj den," byl opatrný kouč domácího mužstva. „Naši útočníci dostali spoustu ran a jejich hráči dohráli, navíc někteří po nevybíravých zákrocích nedostali ani žlutou kartu," nechápal Leggeri. „Poříčany ale nehrály špatně a góly jsme dostali po našich chybách," vyprávěl po zápase Leggeri.

„Musíme sportovně uznat kvalitu domácího celku a myslím, že remíza je nakonec spravedlivá. Nezaujatý divák se před sobotním obědem musel fotbalem bavit," řekl trenér SK Poříčany Michal Mrázek.

Branky: 15. Kavka, 78. Jarolím, 83. Dlouhý – 4. Slavík, 27. Šusta, 71. Sedláček. Rozhodčí: Soběslav. ŽK: 3:4. Diváci: 250. Poločas: 1:2.
Čechie Vykáň: Coizza – Kramář, Lukáš, Fülöp, Beneš – Kočí, Jarolím, Dlouhý,  Stejskal –  Kavka, Šedivý.
SK Poříčany: Klíma – Holler, Sedláček, Dvořák (88. Fišer),  Fliegel, Touš – Šusta, Kopecký, Krejčík, Štefančík (75. Mužík) – Slavík (80. Hybner).