Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Velim : Poříčany A 1:1

5. 10. 2014

Na zápas s domácí Velimí  se hosté připravovali důkladně v průběhu týdne. „Museli jsme stanovit taktiku s důrazem na rychlost domácích hráčů," uvedl k předzápasovým plánům manažer Poříčan Václav Kupr.

První poločas Poříčany s výjimkou nastřeleného břevna v úvodu zápasu domácí  hráče do ničeho závažnějšího nepustily. Naopak to byli hosté, kdo mohl skórovat, ale  trestný kop Hlavatého neskončil v brance, a střely Fliegela a Hollera mohly zápas posunout v prospěch Poříčan.

„Druhý poločas už nebyl podle našich představ a domácí nás od začátku zatlačili na naše vápno," přiznal Kupr. V 52. minutě vyrovnal Jeník a i nadále domácí hostující tým  přehrávali. Poříčany přežily   dvě břevna a i několik  dalších nebezpečných situací.

„Nebýt špatné koncovky  domácích,  tak jsme si bod,  pro který jsme přijeli,  určitě neodvezli," řekl trenér Poříčan Michal Mrázek.

Branky: 52. Jeník – 20. Mužík. Rozhodčí: Vyhnal. ŽK: 6:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1.
SK Poříčany: Fišer – Touš, Sedláček, Dvořák,  Fliegel – Holler (80. J. Puk), Kopecký, Krejčík (65. Štefančík), J. Hlavatý – O. Puk  (46. Doubek), Mužík (46. Šusta).