Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Slaný : Poříčany A 4:0

13. 8. 2016

„První poločas byl poměrně vyrovnaný. Domácí hlavou orazítkovali tyč a my hlavičkovali do náruče ležícího brankaře. Ve druhém poločase jsme špatně bránili. Nepodrželi jsme balon, rozehrávka byla velmi nepřesná. Hráči, kteří přišli do druhého poločasu, hru neoživili, hráli velice nervózně a příliš kazili. Domácí dali de facto tři branky jako přes kopírák, kdy po centrovaném balonu ze strany útočník dorážel do prázdné branky. Ve druhém poločase jsme měli největší příležitost za stavu 1:0, kdy Doležal hlavou mířil do břevna. Kvalita byla jednoznačně na straně domácích a vyhráli naprosto zaslouženě," přiznal brankář Poříčan Václav Krch.

Branky: 53. Ahmed. 61. a 70. Hořejší. 80. vlastní O. Puk. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 2:1. Diváci: 250. Poločas: 0:0. Poříčany: Krch – Krombholz, Doležal, O. Puk, Touš – Teslík (55. Holler), M. Puk, Navrátil (55. Volavka), Plášil – Štefančík (65. Marek), Sedláček.