Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Radim : Poříčany A 3:1

13. 6. 2015

V Radimi se hrálo vyrovnané utkání. Jako první zahrozili hosté, ale hostující Hampl svou šanci neproměnil. Domácí šli do vedení po akci Slunéčka a zakončení Volavky. Poté zvýšili své vedení po střele z přímého kopu. Do poločasu stačil snížit Sedláček.

Ve druhém poločase se do dvou zakončení dostal Slavík, ale neproměnil. Definitivní tečku za zápasem udělal domácí Exner, a tak se domácí radovali z vítězství 3:1.

„Myslím, že zápas byl vyrovnaný, domácí na rozdíl od nás své šance proměnili a proto zvítězili," uvedl po utkání manažer poříčanského klubu Václav Kupr.

Branky: Baško, Volavka, Exner – Sedláček. Rozhodčí: Polák. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1.
SK Poříčany: Klíma – J. Puk, Sedláček,Touš, Holler – Horejc, Kopecký, Prejsek, Hlavatý – Hampl (70. Nouzovský), Slavík.