Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava Nymburk : Poříčany 1:1

31. 7. 2016

„Hrálo se za velkého deště a bouřky, vybrali jsme si na zápas nejhorší chvíli. Ze hřiště se stala polobažina," culil se trenér Polabanu Nymburk Jiří Kabyl. „Na začátku zápasu jsme měli asi pět vyložených gólových šancí a díky jedné trefě jsme šli do vedení. Po chybě jsme ale dostali gól ještě v prvním poločase. Postupně se hra vyrovnala, i když my jsme měli ještě další příležitosti. Jsem ale spokojený, kluci makali a bojovali. Po náročných trénincích je pro ně zápas taková tečka za celým týdnem. Kluci dřou, i když je na nich vidět únava. Počasí pak zapříčinilo to, že mělo utkání ve druhém poločase spíše kondiční charakter. Teď už budeme pracovat na jiných věcech," uvedl kouč Kabyl.

„Než jsme se prvních dvacet minut rozhýbali, tak jsme mohli dostat dva góly. Ale tentokrát slušně chytal Krch. První gól jsme dostali po chybě, kdy Šourek neodvrátil míč a z následné střely jsme inkasovali. Domácí pak měli aspoň dvě tutové šance, jednou nás podržel Krch a jednou vykopl míč z brány Touš. Pak se hra vyrovnala. Druhá půle už byla naprosto vyrovnaná, dokonce tam byly fáze, kdy jsme měli převahu. A mohli jsme dát asi dvakrát gól z přečíslení. Druhý poločas měl slušné parametry, bylo to hodně fotbalové. Terén byl hodně těžký, bylo to o vůli a kondici," pochvaloval si trenér poříčanského mužstva Jiří Holatka.

Branky: Škarecký – Teslík. Poločas: 1:1.
Polaban Nymburk: Dědek – Živnůstka, Kabyl, Bohdan, Houžvička – Chlapec, Škarecký, Svoboda, Nepovím – Petr, Baratynskyy, střídali Čemus, Dudla, Valín, Jeník, Grospič, Herčík, Daněk.
SK Poříčany: Krch – Šourek, Touš, O. Puk, Kromholz – Navrátil – Marek, Volavka, Teslík – M. Puk, Štefančík, střídali Plášil, Mužík, Holler.
Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/druhy-polocas-byl-o-vuli-a-kondici-shodli-se-treneri-20160801.html

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>