Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Poříčany A : Vykáň 3:4

11. 5. 2014

Jak se dá pořádně zdramatizovat téměř prohrané utkání předvedli fotbalisté Poříčan. Ti prohrávali v 57. minutě o čtyři branky, ale nakonec sahali po bodu.

První půle vyšla parádně Vykáni, která byla jasně pánem na hřišti a v 9. minutě vedla o dva góly. Když pak svou druhou penaltu v zápase proměnil Jarolím, a v 57. minutě přidal čtvrtý gól hostí Beneš, nikdo asi nepochyboval o výhře hostí.

Jenže. Bobek přišel na hřiště a svůj první kontakt s míčem proměnil v gól. Pak dal během dvou minut dva góly hlavou Sedláček a drama bylo na světě. Do konce zbývalo šest  minut. Hosté ale svoje vedení uhájili a hned na hřišti si mohli zařvat vítězný pokřik.

Zápas musel nezaujatého diváka nadchnout. Přítomní fanoušci viděli sedm parádních branek, další výborné akce, několik šancí a bojovnost na obou stranách. Přestože šlo o hodně, hrálo se celkem slušně a bez zbytečných   záludností. Mužstvo Vykáně tak vrátilo Poříčanům porážku z podzimní části sezony.

Branky: 62. Bobek, 82. a 84. Sedláček – 5. a 57. Beneš, 9. a 27. Jarolím (oba z PK). Rozhodčí: Žáková. ŽK: Štefančík, Sedláček, O. Puk, Touš, Klíma – Šplíchal, Olmr. Diváci: 650. Poločas: 0:3.
SK Poříčany: Klíma – Touš, Štefančík, Dvořák (46. Šusta), Böhm – Holler (61. Bobek), J. Puk, Kopecký, O. Puk – Slavík, Sedláček.
Čechie Vykáň: Kosmák – Stejskal, Fülöp, Olmr – Šplíchal – Kočí, Bellada (87. Špůrek), Jarolím, Beneš – Dlouhý (77. Jon), Maxhuni (90. Kramář).