Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poříčany A : Brandýs 1:4

1. 5. 2016

Kde hledal trenér domácího mužstva Jiří Holatka příčiny porážky? „V tom, že ve Velimi nám Hartig nevybíravým zákrokem zranil a na šest týdnů vyřadil ze hry kapitána a organizátora našich zadních řad Petra Touše. Pak se musí přeorganizovat celá hra a když se tomu přidá, že brankář neměl svůj den, výsledek tomu odpovídá. To jsou fakta a my se teď musíme soustředit na nejbližší zápas a pokusit se uhájit aktuálně druhé místo v tabulce," řekl po zápase poříčanský trenér.

„Myslím, že jsme tady jednoznačně prokázali svou herní kvalitu, a i to, že v cestě do krajské soutěže už nám nic nebrání," radoval se po vítězném střetnutí hostující hrající trenér Miroslav Sunkovský.

Branky: 9. O. Puk – 20. a 69. Folwarczny (2. z PK), 14. Kovařík, 88. Stross. Rozhodčí: Miroslav Vlk. ŽK: 3:1. Diváci: 315. Poločas: 1:2.
SK Poříčany: Krch – Navrátil, O. Puk, Prejsek, Mužík – Hlavatý, Volavka, Teslík (54. Marek), Holler (37. Bázlík) – M. Puk, Sedláček
Zdroj: http://nymbursky.denik.cz/fotbal_region/poricany-se-musely-sklonit-pred-lidrem-dal-jim-ctyri-goly-20160503.html

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vzkaz pro trenéra

(Makač, 4. 5. 2016 0:53)

Pane Holatko, chybí Vám zcela pokora k umění soupeře, vymlouváte se jen, že Vám chybí jeden hráč a kvůli tomu hraje celé mužstvo špatně, čímž prokazujete svoji neschopnost a kvalitu kádru, navíc potvrzujete, co si o vašem mužstvu myslí většina týmů z 1.A třídy.

 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>