Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Poříčany A : Velim 4:3 (2:1)

6. 9. 2015

Začátek vyšel domácím skvěle a už ve 4. minutě otevřel skóre Prejsek. Ve 12. minutě zahrávali domácí rohový kop a Ondřej Puk trefil hlavou břevno Svobodovy branky a ani následná dorážka Sedláčka v brance neskončila. Poté přišlo klasické nedáš – dostaneš a hosté srovnali. Pak se vyznamenal domácí brankář. Ve 40. minutě se dostal do vyložené šance domácí Mužík a tváří v tvář Svobodovi se nemýlil – 2:1.

Úvod druhého poločasu vyšel opět lépe domácím a po brance Ondry Puka zvýšili své vedení na 3:1. Domácí si svou situaci zkomplikovali, když nechali hosty v rozmezí tří minut vyrovnat. Když už to vypadalo na dělbu bodu, prokázal svůj čich na branky domácí kanonýr Sedláček.

„V závěru se nám podařila nádherná akce, a my jsme nakonec dokázali strhnout vedení na svou stranu," vyzdvihl rozhodující moment zápasu manažer Poříčan Václav Kupr.

Branky: 4. Prejsek, 40. Mužík, 50. O. Puk, 87. Sedláček – 13. Srp, 70. Teslík, 73. Kyncl. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 2:1.
SK Poříčany: Gabriel – Mužík (71. Holler), Navrátil, Dvořák, Touš – Šusta (85. Hlavatý), Kopecký, Prejsek (75. Bázlík), M. Puk (89. Chadraba) – O. Puk, Sedláček.