Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Poříčany A : Čelákovice 3:3

12. 10. 2014

První poločas režírovali dva hráči – na straně domácích zkušený Štefančík, na straně hostí pro změnu mladíček Pánek. Oba borci dali po dvou gólech a postarali se o poločasový stav 2:2.

Čelákovice musely dvakrát dotahovat manko, ve druhém poločase se po gólu Dalekoreje ujali vedení, o nerozhodný stav se postaral Ondřej Puk. Derby tak vítěze nemělo, mužstva se o body podělila.

Úvod vyšel domácím hráčům a už v 5. minutě vedli, díky brance Štefančíka 1:0. V 9.  minutě se ve vápně uvolnil Slavík a označkoval břevno hostující branky. Poté se do dvou příležitostí dostal Šusta, ale svoje šance řešil zbrkle. Po úvodním náporu se dostal ke slovu hostující tým a v 18. minutě srovnal po samostatné akcí hostující Pánek. Ve 21. minutě po přihrávce Slavíka vedli domácí brankou Štefančíka. Hosté však opět díky Pánkovi srovnali stav zápasu na poločasových 2:2.

Nástup do druhého poločasu domácím vůbec nevyšel a hosté měli dvě stoprocentní šance na zvrat utkání. V 74. minutě po výkopu brankáře Skuhravého a hrubého zaváhání v obranné činnosti se hosté brankou Dalekoreje ujali vedení. V 76. minutě hosté nezachytili rychlou rozehrávku domácích  a Ondřej Puk srovnal na 3:3. O další minutu později to mohl být opět Ondřej Puk, ale střela z první šla kousek mimo branku hostí. V závěru měli domácí několik standardních situací, které vyřešila hostující obrana.

„Vzhledem k vývoji utkání je remíza spravedlivá," řekl po utkání trenér Poříčan Michal Mrázek.

„My jsme celkem dobře kombinovali, ale mohli jsme o mnoho lépe využít okének v domácí obraně. Řekl bych, že ke třem bodů jsme měli v tomto zápase blíže než domácí. Je to pro nás plusový bod," byl nakonec s remízou spokojený sekretář čelákovického Unionu Milan Šikl.

Branky: Štefančík 2, O. Puk – Pánek 2, Galovič. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 2:2.
SK Poříčany: Fišer – J. Puk (46. Touš), Sedláček, Dvořák,  Fliegel – Šusta (60. Mužík), Kopecký, Krejčík, J. Hlavatý (42. Horejc) – Štefančík (70. Holler), Slavík (60. O. Puk).
Union Čelákovice: F. Skuhravý – Koch, Lánský, Magada, Sysel – Dosoudil, Radek Skuhravý st. – Pánek (90. Kujal), Dalekorej, Gaži – Galovič.