Jdi na obsah Jdi na menu

Poříčany A : Radim 4:2

16. 11. 2014

„V průběhu celého zápasu jsme byly jasně lepší. Radim mě předvedenou hrou zklamala. Byl to jediný soupeř v Poříčanech, který si nevypracoval jedinou brankovou příležitost a jejich branky padly po našich školáckých chybách," uvedl manažer Poříčan Václav Kupr. „Hráčům chci poděkovat za nasazení a bojovnost a samozřejmě za zvrat ve druhém poločase, kdy jsme zápas odjezdili po zadku," řekl Kupr.

"Bohužel se stala nepříjemná nefotbalová věc. Dokážu pochopit, že jsou hráči emotivní a zničí vybavení vnitřního zařízení kabin. Co však nedokážu pochopit, je arogantní a povýšenecké chování, kdy trenér hostů Šafránek ještě čtyřicet minut po zápase, nejenže takové chování odsoudí a bude se snažit o nápravu, ale ještě v takovém běsnení své hráče podporuje a odmítá vzniklou škodu rozumně řešit. Jsem rád, že i v Radimi se nakonec našli lidé, kteří takové chování nakonec odsoudili. Tímto chci poděkovat panu Hovorkovi za omluvu v chování a úhradu vzniklé škody, stejně jako hráčům hostů panu Slunéčkovi a Pukovi, kteří se jako jediný přišli omluvit," uvedl manažer Poříčan.

Branky: Doubek 3 (3. z PK), Slavík – Tománek, Sova. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 3:4. ČK: 75. Střecha (Radim). Diváci: 150. Poločas: 0:2.
Poříčany: Klíma – Touš (85. Fišer), Štefančík, Krejčík, O. Puk  – Šusta (60. Holler), Mužík, J. Puk, Hlavatý (35. Horejc) – Slavík, Doubek.