Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Poříčany A : Velim 2:1

3. 5. 2015

V 17.minutě se po centru z pravé strany dostal do šance Hlavatý a svou příležitost proměnil – 1:0. Ve 28. minutě měli možnost zahrát přímý kop domácí. K míči se postavil Kopecký a nádhernou střelou přes zeď nedal hostujícímu brankáři šanci. Za stavu 2:0 podržel domácí Klíma, který chytil stoprocentní šanci.

Druhý poločas začal obrovským náporem hostí, kteří se dostali k sérii rohů, kdy měli čtyři brankové příležitosti, které však nevyužili. Po úvodním tlaku se domácí začali dostávat do hry a hrozili především z rychlých brejků. V 78. minutě vykřesali hosté naději. V závěru utkání vzplály emoce, když se po druhé žluté kartě poroučel do sprch hostující kapitán Seifert. Domácí si výhru pohlídali.

Branky: 17. Hlavatý, 28. Kopecký – 78. Jeník. Rozhodčí: Stránský. ŽK: 5:6. ČK: 82. Seifert (Velim). Diváci: 180. Poločas: 2:0.
SK Poříčany: Klíma – Mužík, Dvořák, Sedláček, Touš (50. Štefančík) – Kopecký, J. Puk, Vorlíček , Hlavatý (72. Slavík) – Horejc, O. Puk (85. Hampl).