Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Poříčany A : Luštěnice 5:0

17. 8. 2014

Začátek byl z obou stran opatrný, žádné z mužstev nechtělo udělat chybu. Hrálo se mezi šestnáctkami a do šance se nikdo nedostal. První změna přišla ve 31. minutě, kdy zaváhání hostujícího obránce využil domácí útočník Slavík a otevřel skóre. Domácí po této brance zatlačili hosty na vlastní polovinu a ve 43. minutě po centru Šusty zvýšil hlavou Slavík na 2:0. V 51. minutě napřáhl z pětadvaceti metrů Šusta a nádhernou střelou pod břevno upravil na 3:0. Od tohoto stavu už to bylo představení domácích hráčů, kteří předváděli pohledné kombinační akce. Po jedné z nich se prosadil Ondřej Puk a ne závěrečných 5:0 uzavřel skóre Fliegel.

„Za předvedený výkon zaslouží hráči pochvalu, celý zápas odjezdili a některé akce byly  učebnicové," chválil svůj tým kouč vítězů Vladimír Vostřes.

Branky: 31. a 43. Slavík, 51. Šusta, 78. O. Puk, 80. Fligel. Rozhodčí: Košťálek. ŽK: 2:1. Poločas: 2:0.
Poříčany: Fišer – Mužík, Sedláček, Dvořák,  J. Puk (65. Touš) – Šusta (72. Holler), Kopecký, Krejčík, J. Hlavatý (70. Fliegel) – Doubek (75. Koula), Slavík (55. O. Puk).