Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Poříčany A : Kunice 3:1

28. 9. 2014

V průběhu prvního poločasu se hrál vyrovnaný fotbal, kdy mírně více ze hry měl hostující celek. Ve 36. minutě zahrávali domácí standardní situaci. Po sražení Dvořáka v pokutovém území, poslal Sedláček z pokutového kopu domácí do vedení. Ve 45. minutě to byl opět Sedláček, který se po standardní situaci nejlépe zorientoval v šestnáctce hostů a zvýšil na 2:0. V úvodu druhého poločasu měli hosté tři stoprocentní příležitosti, ale brankář domácích Klíma byl vždy na správném místě a domácí v klíčových situacích podržel. Po tlaku hostí v úvodu druhého poločasu, vzal zodpovědnost na sebe Šusta a v 68. minutě po samostatné akci poslal domácí do tříbrankového vedení. Hosté se i přes tříbrankové manko snažili o zvrat v utkání, což jim nabídla situace v 76. minutě po proměněné penaltě. Zkušenější domácí si však stav utkání dokázali pohlídat.

„Naštěstí pro nás rozhodla zápas větší produktivita  a důraz v soupeřově šestnáctce," řekl trenér poříčanského mužstva Michal Mrázek. „Poločasové vedení nám zaručilo určitý klid," dodal Mrázek.

Branky: 36. a 45. Sedláček, 68. Šusta. Rozhodčí: Tobiška. ŽK: 4:3. Diváci: 150. Poločas: 2:0.
Poříčany: Klíma – Touš, Sedláček, Dvořák (48. Štefančík),  Fliegel – Holler (65. Mužík), Kopecký, J. Puk (28. Horejc), J. Hlavatý (70. O. Puk) – Doubek (85. Fišer), Šusta.