Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Poříčany A : Jesenice 2:0

22. 3. 2015

Domácí k zápasu přistoupili od prvních minut zodpovědně. Ovšem nedokázali se vypořádat s hrou hostujícího týmu a v prvních patnácti minutách po centrech za domácí obranu mohli kapitulovat. Jen díky špatné koncovce hostů se stav utkání neměnil. Ve 21. minutě se krásně zavěsil do hlavičky domácí Sedláček a otevřel skóre. Ve 28. minutě opět po centru do vápna hostí našel skulinu Touš a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Druhý poločas už moc fotbalové krásy nepřinesl, domácí si hlídali dvoubrankové vedení.

Branky: 21. Sedláček, 28. Touš. Rozhodčí: Kočárek. ŽK: 3:3. Diváci: 140. Poločas: 2:0.
SK Poříčany: Klíma – Touš, Dvořák, Sedláček, Holler – Horejc (83. Prejsek), Kopecký (76. J. Puk), Vorlíček, Hlavatý – O. Puk (75. Mrázek), Slavík.