Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Poříčany A : Horky 2:1 (1:0)

9. 8. 2015

Domácí začali aktivně a už v osmé minutě po dlouhém autu Martina Puka otevřel skóre hlavou Holler. Ve 30. minutě měli domácí možnost zvýšit vedení z nařízeného pokutového kopu, ale Sedláček nemířil přesně. Ve 35. minutě ukázal svoje umění domácí brankář, když chytil nájezd hostujícího hráče. Druhý poločas začal pro domácí šťastně, když nepovedenou střelu Ondry Puka hostující brankář podcenil a k překvapení všech skončila v brance. Hosté snížili dvě minuty před koncem, ale na víc se nezmohli. Jednu velkou šanci měli, ale to se vyznamenal Gabriel.

Branky: 8. Holler, 49. O. Puk – 88. Cepka. Rozhodčí: Stránský. ŽK: 4:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Poříčany: Gabriel – Touš, Navrátil, Dvořák, Mužík – Holler (56. Stárek), Kopecký, Sedláček, M. Puk – O. Puk, Šusta (84. Hampl).