Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Nové Dvory : Poříčany A 0:4 (0:3)

19. 9. 2010

Hosté se poprvé gólově prosadili ve druhé minutě. Domácí se pomalu nestačili ani postavit do základního postavení na rozehrání a už byl stav 0:2, to když se trefil Puk. Překvapení pro domácí dokončil opět Puk, který se trefil ve 25.minutě a stav zápasu už byl 0:3.

Ve druhém poločase se domácí trochu herně zvedli, ale na žádnou velkou akci se nezmohli. Poříčany se fotbalem bavily i nadále a čtvrtou branku přidal opět Puk. Ne ovšem Martin, ale Jiří. Jak se říká ,,můj brácha má prima bráchu.“

.„Ve třetí minutě jsme šli do vedení, pak jsme přidali daší dvě branky. O výsledku jsme rozhodli v prvním poločase. Ve druhém poločase jsme zvýšili na 4:0. Hru jsme měli po celou pod kontrolou. Chtěli jsme bod a nakonec máme tři. K vývoji zápasu jsme si je zasloužili,“ řekl k utkání hostující kouč Václav Kupr.

Branky: 2. Koula, 17., 23. M. Puk, 61. J. Puk. Rozhodčí: Procházka. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:3.

Poříčany: Hanuš – Freund, Martin, Touš, Prejsek (85. Zedník) – Novotný, J. Puk, Sedláček, Holler (75. Grulich) – M. Puk (43. Marušak), Koula.