Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Mnichovo Hradiště : Poříčany A 3:0

9. 11. 2014

Domácí byli od první minuty aktivnější a hosty z Poříčan zatlačili na jejich polovinu. Po sérii chyb v hostující obraně se v osmnácté minutě dostali do vedení. V průběhu prvního poločasu se hosté nedokázali z tlaku vymanit a hrozili pouze ze standardních situací, které si pozorná obrana domácích pohlídala.

Do druhého poločasu vstoupili hosté aktivněji, ale i nadále měli problém dostat se do koncovky. V 70. minutě se nechal nesmyslně vyloučit hostující Sedláček a bylo po naději na dobrý výsledek. Od tohoto momentu měli domácí spoustu šancí a konečný výsledek se zastavil na  stavu 3:0.

„Domácí hráči byli po celý zápas jasně lepší. V průběhu celého zápasu nás nepustili do zakončení," sportovně přiznal manažer poříčanského klubu Václav Kupr. „Vzhledem k vývoji zápasu je pro nás konečný výsledek ještě milosrdný," uznal po utkání manažer Kupr.

Branky: Jíra, Mlynka, Radačovský. Rozhodčí:  Hron. ŽK: 2:5. ČK: 70. Sedláček (Poříčany). Diváci: 80. Poločas: 1:0.
SK Poříčany: Klíma – Touš (46. Holler), Sedláček, Dvořák, O. Puk –  Mužík, Krejčík, J. Puk, Hlavatý – Šusta (82. Fišer),  Štefančík (55. Doubek).