Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Jedomělice : Poříčany A 1:1 (1:4 PK)

24. 4. 2016

První poločas se odehrával spíše ve středu hřiště, do první šance se dostal hostující Martin Puk, ale domácího brankáře hlavou nepřehodil. Poté zahrozili domácí a trefili břevno. Ve druhém poločase se hrál lepší fotbal z obou stran. V 57. minutě šel sám na hostujícího brankáře domácí útočník, ale brankář Krch hosty podržel. V 60. minutě měl stoprocentní šanci Sedláček, ale hlavou mířil pouze do břevna. V 67. minutě zahrávali domácí rohový kop a po hlavě domácího kapitána otevřeli skóre utkání. V 79. minutě se v pokutovém území domácích krásně uvolnil Martin Puk, který byl faulován domácím obráncem a nařízenou penaltu proměnil Sedláček. V pokutové loterii uspěli hosté.

Branky: 67. Charvát – 79. Sedláček (z PK). Rozhodčí: J. Svoboda. ŽK: 1:1. Diváci: 95. Poločas: 0:0.
Poříčany: Krch – Navrátil , Sedláček, O. Puk O, Mužík – Hlavatý, Prejsek, Volavka, Teslík (71. Bázlik) – Marek (44. Holler), M. Puk.