Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Horky n. J. : Poříčany A 1:2

20. 9. 2014

V průběhu prvního poločasu si domácí hráči nevytvořili žádnou brankovou příležitost.  V 78. minutě se našla skulina v obraně hostů a domácí se ujali vedení. Hosté přeskupili rozestavení a do hry musel vzhledem k marodce nastoupit brankář Fišer. V 84. minutě zahrávali hosté standardní situaci a po dorážce Dvořáka srovnali. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, našel nádhernou přihrávkou Fliegel hostujícího Fišera, který ze vzduchu trefil míč z první a rozhodl o vítězi utkání.

„Takovou branku by mu mohl závidět lecjaký útočník," uvedl trenér Poříčan Michal Mrázek.

Branky Poříčan: 84. Dvořák, 88. Fišer. Rozhodčí: Čermoch. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0.
SK Poříčany: Klíma – Holler (70. Horejc), Sedláček, Dvořák,  Touš – Šusta (80. Fišer),  Fliegel, J. Puk, J. Hlavatý – Doubek, Slavík (65. Štefančík).