Jdi na obsah Jdi na menu
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz

Dobrovice B : Poříčany A 1:4

13. 9. 2015

„Před zápasem jsme museli řešit sestavení středopolařů, kdy nemohl nastoupit z důvodu nemoci náš klíčový hráč Kopecký. Trenér dal důvěru a jasné úkoly Ondrovi Pukovi, který hned v úvodu krásnou brankou otevřel skóre. Domácí, kteří byli doplnění o hráče z A – týmu, dělali naší obraně starosti. Nedařilo se nám podržet míč a zbytečně jsme kazili rozehrávku. Pomohla nám 32. minuta, kdy se naprosto zbytečně nechal vyloučit domácí hráč za oplácení. Když v úvodu druhé půle zvýšil Honza Hlavatý na dvoubrankový rozdíl, věřili jsme, že si z Dobrovic odvezeme všechny body. Třešnička na dortu byla další výstavní trefa Ondry Puka. Jsme rádi, že jsme snad zlomili prokletí venkovních zápasů," měl velkou radost poříčanský manažer Václav Kupr.

Branky: 16. vlastní Prejsek – 12. a 81. O. Puk, 21. M. Puk (z PK), 48. Hlavatý. Rozhodčí: Tobiška. ŽK: 4:4. ČK: 32. Gába (Dobrovice). Diváci: 130. Poločas: 1:2.
SK Poříčany: Gabriel – Mužík, Navrátil, Dvořák, Touš – Mužík (69. Bázlík), Sedláček, O. Puk, Hlavatý (77. Holler) – M. Puk (90. Stárek), Šusta.